Kamelya Otel Selimiye

Marmaris'te büyüleyici koylardan sadece biri olan Selimiye'de doğa ile içiçe sessiz,sakin konumuyla bütünleşmiş bir otel.Türkiye'nin saklı kalmış bu cennetinde her tür konfor sizleri bekliyor. Tatilinizi unutulmaz kılmak için enfes plajları, saklı koyları, el değmemiş güzelliklerinin tadını çıkarmak için sizlere ev sahipliği yapıyoruz. Bu cennet misali koyda kendinize vakit ayırmaya ne dersiniz? Kamelya Otel Selimiye aile otelidir. Siz değerli misafirlerimize otele giriş yaptıktan ayrılana dek her ihtiyacınızı karşılamaya hazırız.

LOKASYON;

Marmaris şehir merkezine 40 km,
Dalaman havaalanına 145 km mesafede bulunmaktayız.
Marmaris-Datça yolu üzerinde Bozburun tabelasını takip edip Kamelya Otel Selimiye'yi rahatlıkla bulabilirsiniz.
Konumu oldukça kolaydır. Seyahat ederken deniz kenarından temiz havayı içinize çekerek, muhteşem manzarayı seyrederek bizlere ulaşabilirsiniz.Selimiye'nin girişinde bulunmaktayız.

KONAKLAMA;

Tamamı kendi tasarımımız, ufak dokunuşlarda siz değerli misafirlerimizin her türlü beklentilere uygunluğu sayesinde her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tanzim edilmiş, rahat ve konforlu tarzda tasarlanmıştır.
Odalarda koyu renk ahşap detaylar konforlu oturma alanları, dinlendirici bej tonları göze çarpıyor.
Siz değerli misafirlerimiz plajda geçirdiğiniz bir günün ardından huzur ve sükunet vaat eden sakinliğin tadına varabilirsiniz.

ODALAR;

Toplamda 9 adet oda bulunmaktadır.
Whatsapp